افشین کرمی و یادداشت او از روحیه کسل بار استان کرمانشاه

آیا واقعا در این استان در طول روز یا هفته یا ماه یا سال ، هیچ اتفاق مثبت یا کار مفیدی انجام یا برنامه ریزی نمی شود ؟ اگر نمی شود آیا مدیران مقصرند یا خودمان هم مقصریم ؟ تقصیرها را بین خودمان و مدیران چگونه تقسیم کنیم که عادلانه باشد؟ آیا خودمان برای استان برنامه ارائه می دهیم و مدیری انجامش نمی دهد یا فقط منتظریم کاری یا برنامه یا انتصابی انجام شود و زمین و زمان را با عیب جویی و کنایه ووو به هم بدوزیم ؟

بله دوستان استان در حال رکود نیست کارهایی در حال انجام است و سعی کنیم در کنار ایرادات و انتقادات کارها و برنامه های حتی هرچند کوچک را هم بازگو کنیم.

عیب می جمله بگفتی هنرش نیز بگو/نفی حکمت مکن از بهر دل عامی چند

خاطرات شیرین در اذهان بسازیم که هیچ چیز جای خاطرات شیرین در ذهن را نمیگیرد ؛ از طرفی روح امید را در کالبد استان محروم و بیکار کرمانشاه بدمیم که فردا مدیون آیندگان نشویم.

هرچند شرایط امروز استان نتیجه چندین سال مدیران ناکارآمد بوده است اما می توانیم و می شود با همدلی و دمیدن روح امید غبار مرگ زودرس و ناامیدی را از چهره این استان برهانیم ؛ از طرفی فضایی در استان ایجاد نکنیم که هیچ بومی عاقل و توانایی جرات حضور در مسئولیت ها را پیدا نکند و غیر بومی متخصص و توانا هم اجازه حضور نداشته باشد

سعی کنیم راه فعالان سیاسی و اجتماعی استان های موفق را در پیش بگیریم و دیگران را عبرت برنامه ها و گفتمان خودمان قرار دهیم نه اینکه کرمانشاه آیینه عبرت دیگران شود.

آری برای کرمانشاه حیف است ، آری چنین روزهایی حیف است

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غرب دیلی | رسانه جامع غرب دیلی