یک جوابیه در پی انتشار متنی بر علیه ادریس محمدی ، سردبیر غرب دیلی و دبیر حزب اراده ملت ایران

کاربر ناشناس در تلگرام سلام

حقیقتا ابتدئا نمی خواستم به شما پاسخی بدهم چون از این دست موارد به وفور برایم پیش آمده و اگر قرار باشد تمام فکر و ذکرم را مشغول جواب و توضیح دادن به این و آن کنم؛ وقت ارزشمندم از کف می رود! بگذریم … آنقدر به من زنگ زدند و پیام های محبت آمیز ! برایم فرستادند که تصمیم گرفتم برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی در مورد متن شما بدهم. حقیقتا فکر می کردم بعد از قضیه زیباکلام دیگر قرار نیست در مورد چیزی به کسی پاسخگو باشم. اما گویا این قصه سر دراز دارد و پروژه تخریب کماکان بر منوال سابق می چرخد تا سر قصه به غصه ختم شود. باری ! …

تئوریسین ها عموما موی سری در کارشان سپید کرده اند؛ چرا می خواهید یک جریان عظیم را به پای من بنویسید؟ استعمال واژه تئوریسین در ابتدای کار نشان از عدم آشنایی حضرتعالی با مفاهیم دست کم لغوی است. مسلما با این کار می خواستید که بار سنگین تر را به دوش من بیندازید. من هیچگاه به دنبال طراحی نبوده ام و البته دنباله رو کسی هم نیستم. پس سعی کنید از این به بعد در استفاده از واژگان دقت بیشتری به خرج دهید. در ابتدای ورودم به سیاست حتی یک جمله جدید از خودم سراغ ندارم که با مبانی تشریح تئوری و تز بخواند!

پیش کشیدن یک مطلب قدیمی برای تشویش اذهان اگر چه روش خوبی برای تخریب است؛ ولی چه دردی از شما دوا می کند؟ بله بنده از امضا کنندگان نامه ای بودم که نه بر علیه آقای تجری، بلکه به نشانه اعتراض به هرگونه عمل فراقانونی، تجمیع و تقدیم دفتر ریاست جمهوری گردید! دقیقا کجای نامه اسمی از ایشان آورده شده بود؟ بلکه به صورت یک اصل مهم قانون اساسی ( تفکیک قوا ) خطاب به همه مسئولین یاداوری شد و طبق قانون هیچ عمل خلافی انجام نگرفت. اینکه یک رسانه ای آن را اخذ نموده و از آن استفاده ابزاری نمود؛ به بی در و پیکر بودن فضای مجازی بر می گردد. یادم می آید همان زمان ها نیز عده ای بر این باور بودند که شخص من مقصر این جریان هستم! که الان اظهر من الشمس به واقعیت امر پی بردند. بهتر است در این باب خاطر مبارک را مکدر نفرمایید!

آبشخور افکار بنده به تحقیق و تفحص در کتب و مقالات علمی مختلف بر می گردد که حاصل آن به تحریر درآوردن 4 مجلد کتاب و یک مقاله بین المللی می باشد و صد البته هم اکنون نیز علی رغم تمام دلشکستگی ها و سرخوردگی ها، در حال تالیف یک جلد کتاب دیگر می باشم. زیباکلام برای من در غایت احترام و تکریم قرار گرفته و اگر دوستی با ایشان از نظر شما یک تحقیر است؛ پس من با تمام وجود این تحقیر را می پذیرم.

متذکر می شوم که اینجانب به عنوان یک فرهنگی و کسی که خود را وابسته به تمدن عظیمی از تفکر می داند ؛ وظیفه ام مرا وا می دارد که در قبال مسائل اطرافم تامل و تفکر نمایم و در صورت لزوم در مقام دفاع و یا نهی بر آیم. چرا که این جزئی از قانون اسلام عزیز و مبارکیست که جنابعالی تلویحا طعنه عدم اعتقاد به آن را نثار بنده می کنید. تبدیلی در سنت خداوندی نیست و من این قانون لایتغیر خداوندی را با گوشت و خون خویش حس کردم. اما در مورد سرکار خانم خاکی . معتقدید که ایشان باید شرکت کند؟ خب اعتقادتان محترم. اما بنده اعتقادی ندارم! دلایل خودم را هم دارم. ایشان ممکن است اصلا برهان های من را قابل خواندن نداند. اما به عنوان یک تحلیلگر دست و پا شکسته، معتقدم که ایشان اگر شرکت نکند هم به نفع خودشان است هم دیگر زنان منطقه. معتقدم که او در کار تدریس می تواند خیلی موفق تر از سیاست عمل نماید. این ها اعتقاد من است و یادم نمی آید کسی را هم بخاطر اعتقاداتش مورد ملامت قرار داده باشم. هر وقت ایشان به من گفت که بخاطر دلایل شما انصراف می دهم؛ آن موقع اگر اتفاقی افتاد بیایید و یقه من را بگیرید! ضمن اینکه خود ایشان بصورت علنی چیزی را بیان نکرده؛ شما چرا کاسه داغ تر از آش می شوید؟

اما در مورد سوال اولتان مبنی بر دریافت پول از نماینده قبلی

نماینده قبلی مگر متهم ردیف اول است؟ اسم ندارد؟ بله ایشان به من فرمودند که تعدادی از کتاب های شما را می خرم . یعنی دقیقا کاری که باید ارشاد شهرستان و استان انجام می داد را ایشان تقبل نمود! اگر آن ها حاضر نیستند من را حتی به عنوان یک قلم بدست ( نویسنده پیشکش ) بشناسند اما ایشان محبت فرمود و مبلغی را از من خریداری کرد که بنده الساعه آن را در کانال تلگرامی خودم منتشر کردم و چیزی برای پنهان کردن نبود! آقای تجری ، آقای حیدری و دیگران هم اگر قصد خرید کتاب دارند با منت می پذیرم و با تخفیف ویژه ! از کی تا به الان فروختن کتاب یعنی رشوه از دیگران! ضمن اینکه آقایانی هم بر این باورند که بنده از جناب آقای تجری پول دریافت می کنم! محتمل بابت غرب دیلی! بنده در نقش خبرنگار بی طرف با همه تعامل دارم. یک بار هم از ایشان مصاحبه گرفتم. نه من خودم را با تومان و ریال به ایشان فروختم نه تا به حال ایشان از این بابت به من پیشنهادی ارائه داده است. او یک نماینده است و من هم یک فرد عادی . ایشان کار خودش را می کند و من هم کار خودم . می گویند بهترین راه برای تخریب یک چیز استفاده از حامیان غیر متخصص است. شما دقیقا دارید همان پروژه ای را برای تجری در پیش می گیرید که برای من! جناب آقای تجری به عنوان یک نماینده اگر چه به او انتقاد کردم اما حرمتش برای من واجب است و تا بتوانم انتقادات و پیشنهاد هایم را در کمال خونسردی و آرامش به ایشان می رسانم. حال شما فکر می کنید من دشمن ایشان بهتر است از ایشان بپرسید که آیا من دشمن هستم. اگر فکر می کنید که مدارا و تعامل و حتی دوستی من با ایشان یعنی اخذ پول و قول پست و مقام، باز هم می توانید از ایشان بپرسید. اصلا چرا پرسش؟ بنشینید و نظاره کنید ببینید دقیقا کی قرار است بخشدار ناکجا آباد و رئیس اداره شوم. پول بنر سطح شهرتان به عهده من!

بنده مستقل هستم و فکر و عقیده ام را محفوظ می پندارم و به عنوان یک فرد آزاد خودم را صاحب اختیار برای انتخاب می دانم. تعامل خوبی دارم. حتی با دشمنان سرسختم مدارا می کنم تا ببینیم خدا چه می خواهد. ضمن اینکه متذکر می شوم که بسیاری از هم فکران من خیلی شبیه من نیستند و سعه صدر ندارند!

سر آخر اینکه طعنه زدن های مکرر ، نوید از اصرار شما بر زدن برچسب می دهد …

چشم رغبت که به دیدار کسی کردی باز باز بر هم منه ار تیر و سنان می‌آید
عاشق آنست که بی خویشتن از ذوق سماع پیش شمشیر بلا رقص کنان می‌آید

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غرب دیلی | رسانه جامع غرب دیلی