سیدعلاالدین حیدری

این روزها روح و روان هر ایرانی از تهدیدات دشمنان و آلام روزمره کشور بدرد آمده است . تهدیداتی که وجود ایران و انسجام ملی ما را نشانه گرفته رفته اند .دشمنان قسم خورده این آب و خاک دریافته اند که اولین و موثرین راه نفوذ و ضربه به کشور ، ایجاد شکاف در صفوف برادری و وحدت این ملت است .لذا تمام توان خود را معطوف به ایجاد تفرقه در کشور کرده و خواهند کرد . ایجاد شکافهای قومی و مذهبی و در نتیجه ضربه زدن به کشور از طریق این شکافها در اولویت و دستور کار ناحظان ایران اسلامی قرار دارد .ترور و حذف فیزیکی شخصیتهای معتدل و میانه رو اهل سنت یکی از این راهبردهای مورد نظر دشمنان است . هدف آنها از این اقدامات ناجوانمردانه تحریک احساسات مذهبی و سوق دادن افکار عمومی به سمت تندروی های فکری و رادیکالیزه کردن مطالبات قانونی و بحق اهل سنت است .دشمنان هیچگاه خیرخواه ملت ایران نبوده و نیستند.
هدف دشمنان ایجاد تفرقه در کشور و استیلای فضای بی اعتمادی میان اقوام و مذاهب ایرانی از یک طرف و نظام اسلامی از طرف دیگر است .
گسترش چتر هم پذیری و تقویت اعتماد عمومی متقابل و نیز ایجاد فضای عمل برای چهره ها و افکار میانه رو و اعتدالی می تواند راهکار موثری در مقابله با این تهدیدات دشمنان باشد .لذا حادثه ترور کور، شوم و شرم آور شخصیت والا و روحانی پرنفوذ میانه رو خطه سیستان و بلوچستان شهید مولوی دکتر عبدالشکور کرد را که در همین راستا می باشد ، محکوم و امیدوارم با هوشیاری مردم و دستگاههای امنیتی ، عاملین این جنایت ننگین شناسایی و عوامل جنایتکار آن به سزای عمل خود برسند .
قطعا حفظ آرامش ، انسجام و وحدت و تاکید بر همدلی بهترین پادزهر به این نیش دشمنان خواهد بود . فقدان این چنین عالمان بزرگی خسرانی عظیم و اندوهی جانکاه است .

روحشان شاد و راهشان پر رهرو باد

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

غرب دیلی | رسانه جامع غرب دیلی